Komplektas kūdikiui 3in1 “Rožiniai draugai”

 47.65

Aš mergytė kaip pupa,

Po kiemelį opa pa!

Rausvą kiškį sutikau,

Labas rytas jam sakau.

 

Dovanos dėžutės dydis: 29 x 29 x 7 cm

Komplektą sudaro: žaislas, tapukai, migdukas.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Dovana gimus mergaitei turi būti jauki, šilta ir patvari. Megzti tapukai, siūtas kiškis ir migdukas pasižymi visomis šiomis savybėmis. Rankų darbo gaminiai sukurti tik iš natūralių medžiagų – vilnos ir lino, frotinio medvilnės audinio. Tapukai yra patvarūs ir praktiški, nes surišami (ne taip lengva vaikučiui juos nusimauti), išskalbti nepraranda formos, o puošybos detalės gerai pritvirtintos. Žaislas ir migdukas taip pat saugūs vaikui – nėra jokių lengvai nutraukiamų dalių, akys ir nosis – siuvinėti, o letenėlės (žaislo) tvirtai prisiūtos saga (todėl kilnojasi). Tapukai šilumą palaiko dėl šaltukui atsparios kombinacijos – natūralios vilnos ir rankų darbo. Rankų darbo šilumą skleidžia ir lininis kiškis bei švelnus migdukas. Kas gali būti smagiau, kaip galimybė dovanoti kokybišką dovaną? Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Į dovanos komplektą įeina: siūtas kiškis, megzti tapukai, migdukas, skanėstas (parenkamas pagal turimą asortimentą),  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), pjaustyto popieriaus drožlės, kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. 

Jei nori komplektą susirinkti pagal save, pakeisti kažkurią rinkinio dalį ir pan, tada žaislą ir migduką rinkis čia, o tapukus – čia , ir į el.paštą zana@lempampuk.com rašyk savo pageidavimus. Dovaną kūdikiui sukomplektuosime pagal tavo norus.

Tapukų pėdutės ilgis ~10 cm, siūtas kiškis – 26 cm (su ausimis 39 cm).

Komplekto priežiūros info:

  • Tapukus skalbti galima, bet išverstus. Nustatyti vilnos režimą, jei automatinė skalbimo mašina, arba rankomis, ne didesnėje nei 30°C laipsnių temperatūroje.
  • Migdukas (miego žaislas) skalbiams skalbimo mašinoje. Galima ir aukštoje temperatūroje, svarbu nedėti su spalvotais audiniais, kad jo nenudažytų.
  • Žaislas skalbiamas rankomis, iki 60°C, švelniai, putų vonioje, po to rankomis nusausinti ir padėti išdžiūti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Greta Šakinskienė, Renata Vaičiūnienė

Tipas

Kūdikiams