Komplektas kūdikiui 2in1 “Džiaugsmiukas”

 38.90

Mano širdelėj
Džiaugsmiukas gyvena,
Pūkuotais sparneliais
Širdelę kutena.

Jis šiltas kaip saulė
Ir baltas kaip sniegas.
Švelnus pūkuotukas
Minkštutis kaip…miegas.

Kai liūdna, paglosto
Širdelę sparniukais,
O kartais išdykęs
Kikena džiaugsmiukas…

Kaip gera turėti
Džiaugsmiuką mažytį,
Mylėt jį, nešiotis,
Nors jo nematyti… /Autorius nežinomas/

Dovanos dėžutės dydis: 29 x 29 x 7 cm

Komplektą sudaro: žaislas, tapukai, saldainiukai (iš užsakymo metu turimo asortimento).

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Dovanos lankant naujagimį turi būti jaukios, šiltos ir patvarios. Megzti tapukai ir siūtas kiškis pasižymi visomis šiomis savybėmis. Rankų darbo gaminiai sukurti tik iš natūralių medžiagų – vilnos ir lino. Tapukai yra patvarūs ir praktiški, nes surišami (ne taip lengva vaikučiui juos nusimauti), išskalbti nepraranda formos, o puošybos detalės gerai pritvirtintos. Žaislas taip pat saugus vaikui – nėra jokių lengvai nutraukiamų dalių, akys ir nosis – siuvinėti, o letenėlės tvirtai prisiūtos saga (todėl kilnojasi). Tapukai šilumą palaiko dėl šaltukui atsparios kombinacijos – natūralios vilnos ir rankų darbo. Rankų darbo šilumą skleidžia ir minkštas lininis meškis. Kas gali būti smagiau, kaip galimybė dovanoti kokybišką dovaną? Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Į dovanos komplektą įeina: siūtas meškis, megzti tapukai, skanėstas (parenkamas pagal turimą asortimentą),  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), pjaustyto popieriaus drožlės, kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. 

Jei nori komplektą susirinkti pagal save, pakeisti kažkurią rinkinio dalį ir pan, tada žaislą rinkis čia, o tapukus – čia ir į el.paštą zana@lempampuk.com rašyk savo pageidavimus. Dovaną kūdikiui sukomplektuosime pagal tavo norus.

Tapukų pėdutės ilgis ~10 cm, siūtas meškis– 25 cm.

Komplekto priežiūros info:

  • Tapukus skalbti galima, bet išverstus. Nustatyti vilnos režimą, jei automatinė skalbimo mašina, arba rankomis, ne didesnėje nei 30°C laipsnių temperatūroje.
  • Žaislas skalbiamas rankomis, iki 60°C, švelniai, putų vonioje, po to rankomis nusausinti ir padėti išdžiūti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Greta Šakinskienė, Renata Vaičiūnienė

Tipas

Kūdikiams