Komplektas “Meškutinis” (dovanos dėžutėje)

 59.00

Komplektą “Meškutinis” sudaro:

 • dubenėlis dekoruotas meškučiu,
 • puodelis dekoruotas meškučiu,
 • 2 stalo įrankiai skirti vaikams (šaukštelis ir šakutė) dekoruoti meškučiais,
 • 2 pakeliai marmeladinių pėdučių (iš tuo metu turimo asortimento).
Pasidalinti produktu
Dovanos vaikams turi būti įsimintinos, praktiškos ir linksmos, o komplektas “Meškutinis” puikiai atitinka visus dovanos vaikams reikalavimus. Komplektą sudaro: dubenėlis, puodelis, 2 stalo įrankiai skirti vaikams (šaukštelis ir šakutė), dekoruoti meškučiais ir 2 pakeliai marmeladinių pėdučių (iš tuo metu turimo asortimento).  Asmeninės, individualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios.
Iškeptas modelinas tampa tvirtas kaip akmuo, bet juo dekoruotų indų ar stalo įrankių nerekomenduojame plauti indaplovėse, nes didelis kartšti ir stipri srovė gali pažeisti smulkias detales ir suminkštinti pačią dekoraciją. Modelinas nebijo karšto ar šalto vandens, jei įrankius plausite rankomis.
Jei nori įsigyti šį komplektą, atlik jo pirkimą:
 • įsidėk į krepšelį
 • užpildyk pirkimo formą
 • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)
Užsakymą išsiųsime 1-3 dienų bėgyje, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo taip pat rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 
Jei domina kitokie stalo įrankiai – stalo įrankių komplektus rasi čia arba kitokie dekoruoti puodeliai – puodelius rasi čia

Marmeladinių saldainių asortimentas ir sudėtis:

 • Marmeladinės “Safari pėdudės” – mangai ir braškės. Pakuotė 20 g. Be glitimo. Be pridėto cukraus. Produkto sudėtyje yra natūralių cukrų. Ne iš koncentrato. Be konservantų. Tinka veganams. Supakuota aplinkoje, kur laikomi riešutai. Mažesniems nei 1 metų vaikams duoti tik su suaugusiojo priežiūra. Sudedamosios dalys: obuoliai, kriaušės, mangai, braškės, truputis juodųjų morkų ekstrakto (vaisių minšinys priklauso nuo sezono) Maistinė vertė (100g) – 1151 kJ/275 kcal, riebalų 0,2 g (iš jų sočiųjų 0 g). angliavandenių 63,4 g (iš jų cukrų 37,8 g), skaidulinių medžiagų 8 g, baltymų 1,9 g, natrio 0 g. Gamintojas: Bear, Jungtinė Karalystė.

 

 • Marmeladinės “Arkties pėdutės” – avietės ir šilauogės. Pakuotė 20 g. Be glitimo. Be pridėto cukraus. Produkto sudėtyje yra natūralių cukrų. Ne iš koncentrato. Be konservantų. Tinka veganams. Supakuota aplinkoje, kur laikomi riešutai. Mažesniems nei 1 metų vaikams duoti tik su suaugusiojo priežiūra. Sudedamosios dalys: obuoliai, kriaušės, avietės, šilauogės, truputis juodųjų morkų ekstrakto (vaisių minšinys priklauso nuo sezono). Maistinė vertė (100g) – 1151 kJ/275 kcal, riebalų 0,2 g (iš jų sočiųjų 0 g). angliavandenių 63,4 g (iš jų cukrų 49 g), skaidulinių medžiagų 8 g, baltymų 1,9 g, natrio 0 g. Gamintojas: Bear, Jungtinė Karalystė.

 

 • Marmeladinės “Dinozauro pėdutės” – braškės ir obuolai. Pakuotė 20 g. Be glitimo. Be pridėto cukraus. Produkto sudėtyje yra natūralių cukrų. Ne iš koncentrato. Be konservantų. Tinka veganams. Supakuota aplinkoje, kur laikomi riešutai. Mažesniems nei 1 metų vaikams duoti tik su suaugusiojo priežiūra. Sudedamosios dalys: obuoliai, kriaušės, braškės, truputis saldžiųjų bulvių ekstrakto (vaisių minšinys priklauso nuo sezono). Maistinė vertė (100g) – 1151 kJ/275 kcal, riebalų 0,2 g (iš jų sočiųjų 0 g). angliavandenių 63,4 g (iš jų cukrų 49 g), skaidulinių medžiagų 8 g, baltymų 1,9 g, natrio 0 g. Gamintojas: Bear, Jungtinė Karalystė.

 

 • Marmeladinės “Džiunglių pėdutės” – obuolai ir juodieji serbentai. Pakuotė 20 g. Be glitimo. Be pridėto cukraus. Produkto sudėtyje yra natūralių cukrų. Ne iš koncentrato. Be konservantų. Tinka veganams. Supakuota aplinkoje, kur laikomi riešutai. Mažesniems nei 1 metų vaikams duoti tik su suaugusiojo priežiūra. Sudedamosios dalys: obuoliai, kriaušės, juodieji serbentai, truputis spirulinos. Maistinė vertė (100g) – 1151 kJ/275 kcal, riebalų 0,2 g (iš jų sočiųjų 0 g). angliavandenių 62,2 g (iš jų cukrų 37,8 g), skaidulinių medžiagų 8 g, baltymų 1,9 g, natrio 0 g. Gamintojas: Bear, Jungtinė Karalystė.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Donata Udrė

Tipas

Dovanų rinkiniai, Indų ir stalo įrankių