Eglutės žaisliukai iš vaško/NETURIME

 5.95

Neturime

Pasidalinti produktu

Eglutės žaisliukai iš vaško (rankų darbo) buvo sukurti 2018 Advento kalendoriaus 11 dienos eiliuotai pasakai “Kalėdinis Nojaus sapnas”. Rinkinukas sudaro 5 pasakos veikėjai: Nojus, Kalėdų senelis, nykštukas, snaigė, Kalėdų eglutė. Kadangi žaisliukai labai gardžiai kvepia ir atrodo lyg sausainukai gali būti, kai vaikas slapčia lyžtelės ar krimstelės šį grožį bet, nieko tokio, žaisliukai – natūralus, ekologiškas produktas.

Eglutės žaisliukai iš bičių vaško jau supakuoti į dėžutę. Į pakuotę įeina:  popieriaus drožlės,  dovanos dėžutė, pakavimo virvelė (juo perrišama dovana), dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis – 15 cm, plotis – 10 cm, aukštis – 3,5 cm. Žaisliukų matmenys  ~ 4,5 x 3 cm

Jei nori užsakyti šį rinkinuką, atlik jo pirkimą:
  • nurodyk pageidaujamą rinkinukų kiekį (jei reikia daugiau nei vieno);
  • įsidėk į krepšelį;
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
  •              1) datą, kada reikia dovanėlių.
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas išsiunčiamas 1-3 darbo dienų bėgyje, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

 

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Ignas Jackevičius

Tipas

Interjeras