Plaukų aksesuarai “vo RIUKAS” (4 vnt)

 6.50

Komplektą sudaro 2 gumytės ir 2 segtukai. Kaina nurodyta be dovanos pakuotės.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Gumytes mergaitems (su segtukais) – rankų darbo. Puiki dovanėlės idėja, kai norisi papuošti sesers, brolio, draugės, kolegės, dukrytę išskirtiniais aksesuarais. Gumelių ir segtukų, mažosioms princesėms, niekada nebūna per daug.
Komplektas “Voriukas” sudarytas iš 2 gumelių ir 2 segtukų. Jei nori įsigyti šį komplektą, atlik jo pirkimą: įsidėk į krepšelį ir apmokėk. Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.
Gumytes mergaitems (su segtukais) gali būti išskirtinai supakuotos į dovanos dėžutę. Supakavimo kaina +€2,5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius, atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.
Jei nori individualaus palukų aksesuarų komplekto (didesnio, mažesnio, kitokių spalvų),  rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba  į el.paštą  zana@lempampuk.com . Nurodyk pageidaujamą gumelių, sagelių kiekį ir norimas spalvas.
Individualus užsakymas atliekamas per 3-5 dienas, nuo mokėjimo gavimo.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Jolanta Kukurienė

Tipas

Aksesuarai