Komplektas (6 vnt su dėžute)

 11.99

Komplektą sudaro 4 gumytės ir 2 segtukai. Kaina nurodyta su dovanos dėžute.

Komplektai:

“aly VOS”+”KREM as” ir hello KITTY”+”TAŠKU ota

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Kaspineliai mergaitems – rankų darbo. Puiki dovanėlės idėja, kai norisi papuošti sesers, brolio, draugės, kolegės, dukrytę išskirtiniais aksesuarais. Gumelių ir segtukų, mažosioms princesėms, niekada nebūna per daug.
Komplektą “aly VOS”+”KREM as” sudaro 4 gumelės ir 2 segtukai. Jei nori įsigyti šį komplektą, atlik jo pirkimą:
įsidėk į krepšelį ir apmokėk. Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.
Kaspineliai mergaitems jau supakuoti į dovanos dėžutę.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius, atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.
Jei netinka/nepatinka šis komplekto variantas, rinkis 2 gumelių rinkinukus  iš turimo asortimento, pagal savo pageidavimą, o mes supakuosime Tavo pasirinktus aksesuarus į vieną dėžutę.  Tik, preiš dedant į krepšelį norimus rinkinukus, pažymėk varnele sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami kartu už: € 2.50″ bent prie vieno iš komplektukų.
Jei nori individualaus palukų aksesuarų komplekto (daugiau/mažiau ar kitokių spalvų),  rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba  į el.paštą  zana@lempampuk.com . Nurodyk pageidaujamą gumelių, sagelių kiekį ir norimas spalvas.
Individualus užsakymas atliekamas per 3-5 dienas, nuo mokėjimo gavimo.
Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Jolanta Kukurienė

Tipas

Aksesuarai, Gumyčių-segtukų