Komplektas kūdikiui 3in1 “Džiaugsmiukas”

 44.25

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Dovanos lankant naujagimį turi būti jaukios, šiltos ir patvarios. Megzti tapukai, siūtas kiškis ir medinis kramtukas pasižymi visomis šiomis savybėmis. Rankų darbo gaminiai sukurti tik iš natūralių medžiagų – vilnos ir lino, frotinio medvilnės audinio. Tapukai yra patvarūs ir praktiški, nes surišami (ne taip lengva vaikučiui juos nusimauti), išskalbti nepraranda formos, o puošybos detalės gerai pritvirtintos. Žaislas taip pat saugus vaikui – nėra jokių lengvai nutraukiamų dalių, akys ir nosis – siuvinėti, o letenėlės (žaislo) tvirtai prisiūtos saga (todėl kilnojasi). Medinis kramtukas kūdikiui bus reikalingas kai tik pradės dygti dantukai. Medinė dalis puikiai padeda niežtinčias ir skaudančias dantenas “pasikasyti”. Tapukai šilumą palaiko dėl šaltukui atsparios kombinacijos – natūralios vilnos ir rankų darbo. Rankų darbo šilumą skleidžia ir lininis kiškis bei švelnus migdukas. Kas gali būti smagiau, kaip galimybė dovanoti kokybišką dovaną? Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Į dovanos komplektą įeina: siūtas kiškis, megzti tapukai, medinis kramtukas, skanėstas (parenkamas pagal turimą asortimentą),  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), pjaustyto popieriaus drožlės, kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. 

Jei nori užsakyti šį komplektą, atliko jo pirkimą:

  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk tekstą/žodžius laiškui-sveikinimui. (Kadangi komplektas jau supakuotas į dovanos dėžutę, į jos kainą įeina laiškas-sveikinimas dovanos gavėjui/gavėjams. Parašykite tekstą/žodžius, ką norite pasakyti šia dovana tam/tiems, kas ją gaus. Teksto dydis nėra svarbus, gali būti du sakiniai, gali būti visas laiškas. Kai turėsime tekstą, sukursime laiško dizainą (kelis variantus) ir atsiųsime Jums išsirinkti.  Labiausiai Jums patinkantį laiško variantą atspausdinsime ir supakuosime kartu su visais, šiam komplektui priklausančiais atributais į dovanos dėžutę.)
  •                 nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas atliekamas per 2-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. 

Jei nori komplektą susirinkti pagal save, pakeisti kažkurią rinkinio dalį ir pan, tada žaislą ir kramtuką rinkis čia, o tapukus – čia ir savo pageidavimus rašyk į el.paštą zana@lempampuk.com , arba AŽ FB Lempampuk sienoje. Dovaną kūdikiui sukomplektuosime pagal tavo norus.

Tapukų pėdutės ilgis ~10 cm, siūtas kiškis – 26 cm (su ausimis 39 cm).

Komplekto priežiūros info:

  • Tapukus skalbti galima, bet išverstus. Nustatyti vilnos režimą, jei automatinė skalbimo mašina, arba rankomis, ne didesnėje nei 30°C laipsnių temperatūroje.
  • Žaislas skalbiamas rankomis, iki 60°C, švelniai, putų vonioje, po to rankomis nusausinti ir padėti išdžiūti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Greta Šakinskienė, Renata Vaičiūnienė

Tipas

Dovanų rinkiniai, Kūdikiams