Siūtas žaislas

 12.99

 

 

Liko 1

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Medžiaginiai žaislai, rankų darbo – puiki ir jauki dovana vaikučiui. Siūtas kiškis padeda užmigti, kai mažylis jaučia pažįstamą kvapą, lavina vaikutį tyrinėjant savo aplinką ir ilgam tampa geriausiu draugu, kai norisi apkabinti kažką minkšto, savo ir jaukaus.

Iš lino siūtas meškis  – 26 cm ūgio cm. Letenėlės kilnojasi aukštyn-žemyn, nes pritvirtintos saga.

Jei nori įsigyti šį žaislą, atlik jo pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5″, jei nori gauti žasiliuką supakuotą kaip dovana. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • apmokėk.
Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Medžiaginiai žaislai, gali būti supakuoti kaip dovana. Supakavimo kaina +€5 papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Žaislo priežiūros info: skalbti rankomis, iki 60°C, švelniai, putų vonioje, po to rankomis nusausinti ir padėti išdžiūti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Tipas

Žaislai

Kūrėjas

Renata Vaičiūnienė

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Siūtas žaislas”