Migdukas

 9.50

Migdukas padeda užmigti, kai mažylis jaučia pažįstamą kvapą, lavina jį tyrinėjant savo aplinką,  bei tinka ir čiulptukui saugoti, kad visada būtų lengva surasti.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Miego zaisliukas- rankų darbo migdukas, siūtas iš lino ir frotinio audinio yra visiškai saugus Jūsų vaikui. Nėra jokių lengvai nutraukiamų dalių, akys ir nosis – siuvinėti. Žaislas – 26 cm (su nuleistomis ausimis, jei tai kiškis)ilgio.

Jei nori užsakyti šį migduką, atliko jo pirkimą:

  • varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami atskirai. Vieneto kaina: € 5.00″
    jei nori, kad migduką supakuotume kaip dovaną. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, užsakinėk be jos (nieko žymėti nereikia)
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas atliekamas per 2-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. 

Miego zaisliukas – migdukas, gali būti supakuotas kaip dovana mažyliui. Supakavimo kaina +€5 papildomai. Į pakuotę įeina: papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Migduko priežiūros info: skalbiamas skalbimo mašinoje. Galima ir aukštoje temperatūroje, svarbu nedėti su spalvotais audiniais, kad jo nenudažytų.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Renata Vaičiūnienė

Tipas

Migdukai, Žaislai