Siūtas meškis

 12.99

Nuramins, paguos, ašaras sugers, letena pakasys besikalantį dangtuką, skries į kitą kambario kraštą, kad tik ožius kuo toliau nuo vaikelio patrauktų.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Minkšti žaislai – puiki ir jauki dovana kūdikiui. Siūtas kiškis/meškis padeda užmigti, kai mažylis jaučia pažįstamą kvapą, lavina vaikutį tyrinėjant savo aplinką ir ilgam tampa geriausiu draugu, kai norisi apkabinti kažką minkšto, savo ir jaukaus.

Iš lino siūtas kiškis – 39 cm (su nuleistomis ausimis 26 cm), o meškis 26 cm. Letenėlės kilnojasi aukštyn-žemyn, nes pritvirtintos saga.

Minkšti žaislai , gali būti supakuoti kaip dovana mažyliui. Supakavimo kaina +€5 papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Žaislo priežiūros info: skalbti rankomis, iki 60°C, švelniai, putų vonioje, po to rankomis nusausinti ir padėti išdžiūti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Renata Vaičiūnienė

Tipas

Žaislai