KOMPLEKTAS KŪDIKIUI 2IN1 “BURBULIUKAS”

€ 12.75

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Palankynu dovanos geriausios, kai būna praktiškos ir ekologiškos. Rankų darbo komplektas lankant naujagimį  “BURBULIUKAS” kaip tik tokia dovana. Medinis kramtukas kūdikiui bus reikalingas kai tik pradės dygti dantukai. Medinė dalis puikiai padeda niežtinčias ir skaudančias dantenas “pasikasyti”, o medžiaginės (lino ir frotinio audinio) ausytės – seilytėms valyti. Medžiaginis lino audinio čiulptuko laikiklis stilingai “saugos” mažylio čiulptuką.

Medinio žiedo skersmuo 5,5 cm. Viso kramtuko (su ausytėmis) ilgis – 15 cm. Čiulptuko laikiklio ilgis 32 cm

Kas gali būti smagiau, kaip galimybė dovanoti kokybišką dovaną? Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Į dovanos komplektą įeina: medinis kramtukas ir čiulptuko laikiklis , laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), pjaustyto popieriaus drožlės, kaspinas (juo puošiama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. 

Jei nori komplektą susirinkti pagal save, pakeisti kažkurią rinkinio dalį ir pan, rašyk savo pageidavimus. į el.paštą zana@lempampuk.com arba AŽ FB Lempampuk sienojeDovaną kūdikiui sukomplektuosime pagal tavo norus.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Renata Vaičiūnienė

Tipas

Dovanų komplektai, Kūdikiams