Pėdutė-magnetukas

€ 12.90

Už tai, kad saulytė
Sapnely aplanko,
Dėkoju, seneliams,
Už šilumą rankų…

Nukrito žvaigždelė
Ant mano delniukų.
Priimkit, seneliai,
Gėles iš anūko.

/Zita Gaižauskaitė/

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Dovana seneliams – iš modelino sukurtas suvenyras pėdutė-magnetukas. Pėdutės dydis ~ 9 cm. Miela dovanėlės idėja seneliams, krikštatėviams ar artimiesiems prisiminimui apie šventę. Pėdutę – magnetuką gali užsakyti su pageidaujamu užrašu (vardu) ir papuošimais, pageidaujamos spalvos. Jei nori užsakyti magnetuką, atlik jo pirkimą, t.y. įsidėk į krepšelį.

Krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, į langą “Užsakymo pastabos” surašyk:
  • pageidaujamą užrašą,
  • norimą pėdutės spalvą
  • pageidaujamą detalę, papuošimą
  • nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • apmokėk.
Individualus užsakymas atliekamas per 3-4 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo, iškilo klausimų, abejoji ar spėsime laiku įvykdyti Tavo užsakymą,  rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba skambink tel. nr.: 8 630 21234.

Dovana seneliams, pėdutė-magnetukas, gali būti išskirtinai supakuota. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė ar maišelis, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Kristina Janulienė

Tipas

Interjeras