Dekoruoti puodeliai VAIKAMS

 20.00

Turime vietoje visus, nuotraukose pateiktus, puodukus.

  • Haris Poteris su Hogvartso uniforma ir pelėda Hedviga
  • Haris Poteris su kvidičo apranga ir Nibus 2000 šluota
Išvalyti

Dovanos pakavimas:

SKU: N/A Kategorija: Žymos: ,
Pasidalinti produktu
Puodeliai vaikams dekoruoti modelinu – rankų darbo dovanos idėja.  Dekoruotas puodelis su mylimu herojumi visada atras vietą vaiko širdyje (dekoruotas su ypatingu kruopštumu ir meile).
Iškeptas modelinas tampa tvirtas kaip akmuo, bet juo dekoruotų indų ar stalo įrankių nerekomenduojame plauti indaplovėse, nes didelis kartštis ir stipri srovė gali pažeisti smulkias detales ir suminkštinti pačią dekoraciją. Modelinas nebijo karšto ar šalto vandens, jei įrankius/indus plausite rankomis.
Jei nori užsisakyti dekoruotą puodelį, atlik jo pirkimą:
  • pažymėk ikonėlę (ne nuotrauką galerijoje, o ikonėlę) to puodelio, kurį nori įsigyti.
  • pažymėk dovanų pakavimą (kartu ar atskirai), jei nori puodelius/puodelį gauti jau supakuotą kaip dovaną. Puodeliams su gyvomis gėlėmis dovanų pakavimo užsakyti nebereikia.
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” datą, kada reikia dovanos.
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Turimus dekoruotus puodelius  išsiųsime 1-3 darbo dienų bėgyje. Individualus užsakymas atliekamas per 4-5 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo taip pat rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Puodeliai vaikams gali būti išskirtinai supakuoti. Dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  atvirukas (iš tuo metu turimo asortimento), papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.
Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai dovanėlių vestuvių svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Donata Udrė

Tipas

Indai