Siūtas kiškis/NEBETURIME

 16.00

Nuramins, paguos, ašaras sugers, taps puošmena namų ir geriausiu draugu.

Sertifikuota pagal CE (S2) standartą. Tinkama kūdikiams, vaikams ir yra saugūs naudoti.

Neturime

Pasidalinti produktu

Siūtas kiškis – rankų darbo, jauki detalė kambario puošmenai arba puiki dovanos idėja tėveliams susilaukusiems kūdikio. Siūtas kiškis gali tapti mylimu draugu, išskirtine interjero detale ar minkštučiu atradimu vaikui tyrinėjančiam savo aplinką. Visada gera turėti po ranka ką nors minkšto, savo ir jaukaus, ką norisi apkabinti.

Iš lino ir minky audinio pasiūto kiškio ūgis – 26 cm (be ausyčių). Letenėlės kilnojasi aukštyn-žemyn, nes pritvirtintos saga.

Siūtas kiškis, gali būti supakuoti kaip dovana. Supakavimo kaina +€5 papildomai. Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Interjerinio kiškio priežiūros info: skalbti rankomis, iki 60°C, švelniai, putų vonioje, po to rankomis nusausinti ir padėti išdžiūti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Vilma Lesevičienė

Tipas

Žaislai