Stalo įrankiai vaikams dekoruoti tik pagal individualius užsakymus

€ 12.90

Nurodyta 1 vnt kaina.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Stalo irankiai vaikams dekoruoti modelinu – rankų darbo dovanos idėja, kuri kuriama tik pagal individualius užsakymus. Tokią dovaną gali užsakyti  su pageidaujamu užrašu (vardu), pageidaujamos spalvos ir norimais paveikslėliais. Asmeninės, individualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios.
Iškeptas modelinas tampa tvirtas kaip akmuo, bet juo dekoruotų indų ar stalo įrankių nerekomenduojame plauti indaplovėse, nes didelis kartšti ir stipri srovė gali pažeisti smulkias detales ir suminkštinti pačią dekoraciją. Modelinas nebijo karšto ar šalto vandens, jei įrankius plausite rankomis.
Jei nori užsakyti stalo įrankį, atlik jo pirkimą:
  •  Jei nori, kad šaukštelis būtų supakuoti atskirai, pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami atskirai. Vieneto kaina: € 5.00” Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” surašyk:
  •                 norimą šaukštelių pagrindo spalvą,  kas turi būti užrašyta ir su kokiu paveikslėliu nori šaukštelio
  •                 nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)
Individualus užsakymas atliekamas per 4-5 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo taip pat rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 
Jei domina keli stalo įrankiai – stalo įrankių komplektus rasi čia

Dekoruotas stalo įrankis gali būti išskirtinai supakuotas. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė ar maišelis, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Kristina Janulienė

Tipas

Stalo įrankiai