Megzti tapukai iš vilnonių siūlų “Meškiai”

€ 24.90

Tapukai vaikams “Meškiai” – universalūs, (tinka tiek mergaitei, tiek berniukui), matyt dėl to jie tokie populiarūs – tik atsiradę, pirmu taikymu, ištapsi iš mūsų virtualių lentynų.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Tapukai vaikams gaminami tik iš natūralių medžiagų, yra patvarūs ir praktiški, nes surišami (ne taip lengva vaikučiui juos nusimauti), išskalbti nepraranda formos, o puošybos detalės gerai pritvirtintos. Šilti, nes numegzti iš vilnonių siūlų.

Megztų tapukų “Meškiai” kaip dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Tapukų pėdutės ilgis ~10 cm.

Tapukų priežiūros info: Tapukus skalbti išverstus į blogąją pusę.  Nustatyti vilnos režimą, jei automatinė skalbimo mašina, arba rankomis, ne didesnėje nei 30°C laipsnių temperatūroje.

Priimami individualūs užsakymai tapukų mezgimui.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Greta Šakinskienė

Tipas

Apranga

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Megzti tapukai iš vilnonių siūlų “Meškiai””