Piešimas ant puodelių

 10.00

Norėdamas, kad dalykas būtų malonus, padaryk jį retą. Kam gi patinka gauti įprastą dovaną. /Seneka/

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Asmeniniai puodeliai užrašomi, piešiami pagal Tavo pageidavimus.  Miela smulkmena, tampa labai išskirtine dovana, kai yra kuriama būtent tam asmeniui, kam bus dovanojama.  Tokias dovanas labai gera ir džiugu dovanoti, nes esi garantuotas, kad  patiks, todėl asmeniniai puodeliai tokie populiarūs.
Jei nori užsisakyti  asmeninį puodelį, atlik jo pirkimą: įsidėk į krepšelį, užsakymo formoje surašyk, kas turi būti parašyta/nupiešta ant puodelio ir apmokėk. Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje.
Asmeniniai puodeliai gali būti išskirtinai supakuoti. Dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Tipas

Indai