Dekoruoti stalo įrankiai: JONAS ir JANINA

€ 12.90

Vietoje TURIME 2 vnt šaukštelių “JANINA” (kaip nuotraukoje) . Šaukštelį “Jonas” reikia užsakyti. Daugiau info rasite produkto aprašyme (žemiau).

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Dovana Joninių proga – dekoruotas šaukštelis su Jono ar Janinos vardu. Šaukštelį galma užsakyti  kitokios spalvos pagrindu  ar kitokiu paveikslėliu. Asmeninės, indivualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios.
Jei nori užsakyti šaukštelį, atlik jo pirkimą:
  • nurodyk kiekį (jei reikia daugiau nei 1 šaukštelio)
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami kartu už: € 5.00″, jei nori gauti šaukštelį (ar daugiau stalo įrankių vienoje pakuotėje) supakuotą kaip dovaną. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” surašyk:
  •                 norimą šaukštelio pagrindo spalvą, paveikslėlį
  •                 nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Individualus užsakymas atliekamas per 3-4 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com   

Dovana Joninių proga, gali būti išskirtinai supakuota. Dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Daugiau šukštelių, kaip dovanos idėjų gali peržiūrėti kategorijoje “Stalo įrankiai” 

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Kristina Janulienė

Tipas

Stalo įrankiai