Dovana skardinėje/NETURIME

 13.90

Asmeninė skardinė dėžutė, kuriai etiketė kuriama kiekivieną kartą individualiai, pagal užsakovo pageidavimus.

Asmeninę skardinę kuriame mes, skardinės turiniu (užpildymu) rūpiniesi Tu.

Neturime

Pasidalinti produktu
Dovana skardinėje – puiki dovanos idėja, turinti ne vieną dovanojimo variantą. Į ją galima “pakuoti” pinigus  jauniesiems, arbatą/kavą  kolegoms, draugams, saldainius/skanėstus  Kalėdoms, Šv.Valentino dienai ir t.t., ir pan., fatazijai ribų nėra.
Skardinė vienu paspaudimu sandariai uždaroma apačioje (užspaudžiamas dugnelis) ir, taip uždarius, atidaryti ją galima TIK „žiedo“ pagalba (kaip konservų dėžutę). Todėl labai svarbu pasižiūrėti/pagalvoti prieš uždarant: ar viską sudėjai, ar ko nors nepamiršai. Skardinę dėžutę gausi dar ir su plastikiniu, baltos arba juodos spalvos, dangteliu. Jis reikalingas tam, kad dovanos gavėjas atidarytą skardinę dėžutę galėtų naudoti ir toliau (susidėti mėgstamą arbatą, susipilti kavą ir pan.). Šios skardinukės netinka skysčiams, kreminėms tekstūroms laikyti.

Diametras – 73 mm
Aukštis – 105 mm
Tūris – 400 ml

Jei nori užsakyti skardinę dėžutę, atlik jos pirkimą:
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” surašyk:
  •                 kas turi būti užrašyta etiketėje,
  •                 pageidaujamą temą, raštą, paveikslėlius etiketės sukūrimui
  •                 nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Sukursime net 3 skardinės etiketės dizaino variantus ir atsiųsime Tau į el.paštą, kad išsirinkum labiausiai patinkantį etiketės variantą.  Asmeninę skardinę kuriame mes, skardinės turiniu (užpildymu) rūpiniesi Tu.

Individualus užsakymas atliekamas per 2-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Tipas

Pakuotės