Dekoruotas vyno butelis “Įkvėpimo jausmas”

 15.99

Nurodyta TIK dekoravimo kaina. Atsiųsk savo vyną arba, Tavo pageidavimu, nupirksime mes, tik mokėti reikės papildomai. (Daugiau info – žemiau, po nuotraukomis)
Sujungiau dangaus ir žemės kvapus, pridėjau įkvėpimo ir gavau jausmingą žinią šventei.
Išskirtinė, pasakojanti savitą istoriją dovana medvilninių vestuvių, jubiliejaus ar kitokios šventės proga.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Dovana vyno megejui – lininiu audiniu dekoruotas vyno butelis (dekoruojamas tik pagal užsakymą). Dovana taip pat tinka medvilninių vestuvių, jubiliejaus, kaip verslo dovana ar kitokia išskirtine proga, kai norite nustebinti artimus ir brangius žmones.

Padekuorisme Tavo atneštą/atsiųstą vyno butelį arba Tavo pageidavimu nupirkisime norimą vyną, padekuoruosime ir išsiųsime nurodytu adresu. Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com
Individualus užsakymas atliekamas per 2-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo.

Dekoruotas vyno butelis gali būti supakuotas kaip dovana už + 5 papildomai. Į pakuotę įeina: laiškas – sveikinimas (kuriamas individualiai), šilko popierius ar pjaustyto popieriaus drožlės, papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dėžutė su dangteliu, dovanos dekoravimo pslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

 

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Tipas

Pakuotės

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Dekoruotas vyno butelis “Įkvėpimo jausmas””