• Medinės vyriškos sąsagos Hombre guapo

Sąsagos iš medžio “Hombre guapo”/ PARDUOTA

 24.65

Galima užsakyti. Užsakymas bus įvykdytas per 5-6 darbo dienas.

Rankų darbo medinės vyriškos sąsagos iš ąžuolo “Hombre guapo” –  gali tapti išskirtine dovana vyrui bet kokia proga.

Neturime

Pasidalinti produktu

Dovana vyrui Kalėdoms – medines, rankų darbo sąsagos “Hombre guapo”.  Tokia dovana taip pat tinka gimimo dienos, vardynų proga arba kaip verslo dovana.  Asmeninės, indivualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios.

Jei nori užsakyti sąsagas, atlik jų pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5.00″, jei nori užsakyti sąsagas su dovanos pakuote. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • krepšelyje užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)
  • Užsakymas atliekamas per 2-3 dienas. Dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Sąsagos gali būti supakuotos kaip dovana. Dovanos supakavimo kaina + €5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Priimami individualūs užsakymai gaminiams iš medžio. 

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai dovanėlių vestuvių svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Gintaras Paberžis

Tipas

Aksesuarai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Sąsagos iš medžio “Hombre guapo”/ PARDUOTA”