Dekoruoti stalo įrankiai: Krikštatėviams (1 vnt)

 12.90

Nurodyta  1 šaukštelio  kaina be dovanos pakuotės.

Pagrindinėje nuotraukoje (žydras ir rožinis su pėdutėmis) esančius šaukštelius turime vietoje, galime išsiųsti iš karto. 🙂

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Dovanos krikštatėviams idėja – dekoruoti šaukšteliai, kuriuos gali užsakyti su pageidaujamu vardu/užrašu ir pageidaujamais paveikslėliais. Asmeninės, indivualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios.

Jei nori užsakyti šaukštelius, atlik jų pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami kartu už: € 5.00, jei nori gauti šaukštelius supakuotus kaip dovaną kartu, vienoje pakuotėje. Jei nori, kad šaukšteliai būtų supakuoti atskirai, pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami atskirai. Vieneto kaina: € 5.00” Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” surašyk:
  •                 norimą šaukštelių pagrindo spalvą,  kas turi būti užrašyta ir su kokiu paveikslėliu nori šaukštelių
  •                 nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Individualus užsakymas atliekamas per 3-4 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com   

Dovanos krikštatėviams idėja – šaukšteliai, gali būti išskirtinai supakuoti. Dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui/gavėjams (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Daugiau šukštelių, kaip dovanos idėjų gali peržiūrėti kategorijoje “Stalo įrankiai” 

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Kristina Janulienė

Tipas

Stalo įrankiai