Dovanų idėjos

 20.00

4-5 idėjos už €20

Mūsų pagrindinė darbo ir atsiradimo priežastis – dovanų idėjos. Mes pateikiame idėjas su detaliu aprašymu, ką įdomaus arba kaip įdomiai, išskirtinai ir su emocine žinute pasveikinti artimus, mylimus, brangius žmones.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Dovanų idėjos…Bet viskas nuo pradžių. Pradėkime nuo to, kad dovanos idėją sugalvoti nepažįstamam (mums nepažįstamam) asmeniui ar net keliems, nelengva užduotis. Tad, norėdami bent netiesiogiai “susipažinti” su asmeniu, kurį norite nustebinti išskirtine dovana, atsiųsime Jums klausimyną. Tik klausimynas padės mums tiksliau ir aiškiau formuoti idėjas ir pasiūlyti būtent tam asmeniui (asmenims) geriausius dovanų variantus. Kai atlikinėsite paslaugos pirkimą, komentarų laukelyje būtinai nurodykite kam ieškote/nesugalvojate dovanos (draugui, sesei, mamai, jauniesiems ir t.t.) ir kokia proga. Atitinkamą klausimyną atsiųsime į Jūsų nurodytą el.pašto adresą. Jums reikės jį užpildyti ir atsiųsti mums atgal.

Kai turėsime atsakymus į klausimus prireiks dviejų-trijų dienų idėjoms sugeneruoti. Tad, idėjos į Jūsų el.paštą atkeliaus po 2-3 dienų. Bus 4- 5 dovanų idėjos ir jų aprašymai bei paveikslėliai (pagal galimybes, nes ne visada naujai idėjai randi tinkantį paveikslėlį-pavyzdį).
Bet, jei būsite nepatenkinta(-s) pateiktomis idėjomis, netiks nei vienas pasiūlytas variantas arba, net nenurodžius tikslios priežasties ir pareikalavus, – sumokėta suma už idėjas bus Jums sugrąžinta.

Idėjas pateikiame atsižvelgiant į žmones, jų pomėgius iš klausimyno, todėl neapsiribojame tik mūsų dovanų asortimentu ir siūlome tai, ko patys neturime ar neprekiaujame, bet žinome, kur tai galima įsigyti arba kaip patys tai galite įgyvendinti. Jei pageidausite, Jūs išsirinktą idėją padėsime įgyvendinti mes.

Štai, taip mes dirbame su dovanų idėjomis.

Jei kyla klausimų ar neaiškumų – kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234. Mes pasiruošę tau padėti.

 

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Dovanų idėjos”