Desertiniai šaukšteliai “Kavos pupelė” (2 vnt. dėžutėje)

€ 29.80

Lyg cukrinė snaigė meilės pūgoje 
Aš pasiklydau jo širdyje 
Pilnoje kavos aromato 
Po truputėlį gimsta meilė širdyje, 
Bet jos niekas nemato.       /Šokoledas/

 

Šauštelių ilgis ~ 21 cm. Dėžutės matmenys:  7 x 24 x 3 cm

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Gražūs šaukšteliai dekoruoti keramikinėmis kavos pupelėmis – rankų darbo, dengti glazūra ir tauriųjų metalų tirpalu, kuris suteikia spalvai intensyvumo ir auksinį žėrėjimą. šiIšskirtinio dizaino ir preciziškos gamybos stalo įrankiai – puiki dovanos idėja Tavo brangiam asmeniui. Padovanok šiuos nuostabius desertinius šaukštelius žmogui, su kuriuo kartu paskanauti desertą ar late kavos puodelį išgurkšnoti yra tikra palaima…

Jei nori įsigyti šiuos gražius šaukstelius su kavos pupelėmis, atlik jų pirkimą:
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad komplektas nukeliautų tiesiai dovanėlės gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųst.
  • apmokėk
  • Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Šaukšteliai sukurti rankomis, yra prabanga. Turėti juos visiems nėra būtina. Tas,  kas nori juos turėti, moka meistrui už jo darbą, darosi juos pats arba gauna dovanų, jei yra to nusipelnęs.

Gražūs šaukšteliai  “Kavos pupelė” jau supakuoti dėžutėje ( 7 x 24 x 3 cm).  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius, atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsime Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Dovilė Jančiauskienė

Tipas

Stalo įrankiai