JUODASIS ŠOKOLADAS SU PRIESKONIAIS/SPICES

 7.69

Ar norėtumei kartu paklaidžioti prieskonių saloje, pilnoje pelkių, vingiuotų upių ir vulkaninių kalnų? Keliautume klausydamiesi čirpiančių vabzdžių, palengva braudamiesi per medžių ir krūmų sąžalynus bei paslaptingas pelkes. Akyse mirgėtų nematytų gėlių žiedai, o mums kelią rodytų laukinio cinamono sumedėjusios rankos. Oras būtų gaivus – kvepėtų vanile, o virš galvų tingiai slinktų pavieniai debesys.

Svoris (neto):  57g. Ekologiškas, sertifikuotas. Galiojimas 24 mėn.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

JUODASIS ŠOKOLADAS SU PRIESKONIAIS – prabangios dovanėlės idėja, palepinti skonių receptorius nuostabiais atradimais.

EQUATOR šokoladų kolekcija – išskirtinių ir prabangių skonių – nepaprasta: visi ingredientai naudojami šiame rinkinyje atkeliauja iš vienos ekosistemos. Turbūt dėl specifinių vandens mineralų ir dirvožemio savybių augalai, kurie gali augti kartu, skoniškai dera kartu. Šokoladai, pagaminti iš ingredientų, kurie auga ties žemės rutulio pusiauju, išskirtiniai savo intesyviais ir tropiniais skoniais.

Jei nori užsakyti šokoladą, atlik jo pirkimą:

  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 šokolado pakuotės
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad prabangus šokoladas nukeliautų tiesiai gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųsti dovanėlę
  • apmokėk
Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje.

JUODASIS ŠOKOLADAS SU PRIESKONIAIS turi savo firminę dėžutę.  Jei (prieš dedant į krepšelį) varnele pažymėsi sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami kartu už: € 1,50“, šokoladą perrišime aksomine juostele ir pridėsime laišką-sveikinimą (individualiai kuriamas dovanos gavėjui, nebereikia atviruko). Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Šokolado dėžutės matemys: ilgis, plotis – 15×12 cm

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

JUODASIS ŠOKOLADAS SU PRIESKONIAIS ingredientai: kakava (aukščiausios rūšies eko kakava), cukrus, kakavos sviestas, cinamonas, ančo pipirai, vanilė. Gali būti riešutų, saulėgražų ar pieno pėdsakų. Kakavos min. 68%

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Domantas Užpalis

Tipas

Skanios dovanos