View cart “Foto lentelė tėčiui” pridėtas į Jūsų krepšelį.

JUODASIS ŠOKOLADAS SU DUMPLAINIAIS/NETURIME

 7.69

Ryškiai oranžiniai džiunglių pomidoriukai tyliai stiebia savo ūsus į giedrą dangų. Prisirpusi ir rūgšti skonių melodija groja taip, kad net šiaušiasi plaukai ir merkiasi akys. Traškūs dumplainių gabaliukai, tirpdami kartu su juoduoju šokoladu, kutena jusles. Tai tikras inkų šokoladas – saldus ir rūgštus, gal netgi toks, kokį inkų dievai valgė prieš 3000 metų.

Svoris (neto):  57g. Ekologiškas, sertifikuotas. Galiojimas 24 mėn.

Neturime

Pasidalinti produktu

JUODASIS ŠOKOLADAS SU DUMPLAINIAIS/INCAN BERRY – prabangios dovanėlės idėja, palepinti skonių receptorius nuostabiais atradimais.

EQUATOR šokolado kolekcija – išskirtinių ir prabangių skonių – nepaprasta: visi ingredientai naudojami šiame rinkinyje atkeliauja iš vienos ekosistemos. Turbūt dėl specifinių vandens mineralų ir dirvožemio savybių augalai, kurie gali augti kartu, skoniškai dera kartu. Šokoladai, pagaminti iš ingredientų, kurie auga ties žemės rutulio pusiauju, išskirtiniai savo intesyviais ir tropiniais skoniais.

Jei nori užsakyti šokoladą, atlik jo pirkimą:

  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 šokolado pakuotės
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad prabangus šokoladas nukeliautų tiesiai gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųsti dovanėlę
  • apmokėk
Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje.

JUODASIS ŠOKOLADAS SU DUMPLAINIAIS turi savo firminę dėžutę.  Jei (prieš dedant į krepšelį) varnele pažymėsi sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami kartu už: € 1,50“, šokoladą perrišime aksomine juostele ir pridėsime laišką-sveikinimą (individualiai kuriamas dovanos gavėjui, nebereikia atviruko). Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Šokolado dėžutės matemys: ilgis, plotis – 15×12 cm

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

JUODASIS ŠOKOLADAS SU DUMPLAINIAIS ingredientai: kakava (aukščiausios rūšies eko kakava),  cukrus, kakavos sviestas, dumplainiai. Gali būti riešutų, saulėgražų ar pieno pėdsakų. Kakavos min. 56%. 

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Domantas Užpalis

Tipas

Skanios dovanos