JUODASIS ŠOKOLADAS SU APELSINAIS IR SALDYMEDŽIU/ORANGE LIQUORICE

 7.69

Giliai įsišaknijusios ir tamsios saldymedžio šaknys skonio komponentus siurbia tiesiog iš žemės gelmių. Sudėtingi ir netikėti saldymedžio poskoniai formuojasi lėtai: šaknų sistema apjungia citrusines apelsino skonio daleles. Po kurio laiko šios juodai oranžinės skonių dalelės subtiliai perkeliamos į tamsaus šokolado plytelę. Saldymedžio, apelsino ir šokolado simbiozė yra tuo ypatinga, kad jai nėra abejingų ir ji sukurta tik drąsuoliams.

Svoris (neto):  57g. Ekologiškas, sertifikuotas. Galiojimas 24 mėn.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

JUODASIS ŠOKOLADAS SU APELSINAIS IR SALDYMEDŽIU – prabangios dovanėlės idėja, palepinti skonių receptorius nuostabiais atradimais.

EQUATOR šokolado kolekcija – išskirtinių ir prabangių skonių – nepaprasta: visi ingredientai naudojami šiame rinkinyje atkeliauja iš vienos ekosistemos. Turbūt dėl specifinių vandens mineralų ir dirvožemio savybių augalai, kurie gali augti kartu, skoniškai dera kartu. Šokoladai, pagaminti iš ingredientų, kurie auga ties žemės rutulio pusiauju, išskirtiniai savo intesyviais ir tropiniais skoniais.

Jei nori užsakyti šokoladą, atlik jo pirkimą:

  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 šokolado pakuotės
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad prabangus šokoladas nukeliautų tiesiai gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųsti dovanėlę
  • apmokėk
Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje.

JUODASIS ŠOKOLADAS SU APELSINAIS IR SALDYMEDŽIU turi savo firminę dėžutę.  Jei (prieš dedant į krepšelį) varnele pažymėsi sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami kartu už: € 1,50“, šokoladą perrišime aksomine juostele ir pridėsime laišką-sveikinimą (individualiai kuriamas dovanos gavėjui, nebereikia atviruko). Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Šokolado dėžutės matemys: ilgis, plotis – 15×12 cm

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

JUODASIS ŠOKOLADAS SU APELSINAIS IR SALDYMEDŽIU ingredientai: kakava (aukščiausios rūšies eko kakava),  cukrus, kakavos sviestas, saldymedis, apelsinų aliejus, jūros druska. Gali būti riešutų, saulėgražų ar pieno pėdsakų. Kakavos min. 63%

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Domantas Užpalis

Tipas

Skanios dovanos