Varnalėšų kava

 3.99

Indelyje 50 g “kavos”. Naudojimas: į puodelį dėti 1 arbatinį šaukštelį “kavos” ir užpilti verdančiu vandeniu, palaukti kol pritrauks. Norint sodresnio skonio “kavos”, užsitaisyti į termosą ir gurkšnoti sau į sveikatą.

Liko 6

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Kitokia kava  gaimana iš varnalėšų, cikorijos ir kadagio uogų. Mažos, sveikos ir įdomios dovanėlės idėja su kuria tikrai nustebinsi savo artimą ir brangų žmogų, ypač jei jis prisilaiko sveikos gyvensenos principų arba, tiesiog, nemėgsta kavos pupelių karštojo gėrimo. Varnalėšų gėrimą pavadinome “kava”, nes šis gėrimas savo spalva (sodri, tamsiai ruda) panašus į tikrąją kavą. Skonis ir kvapas nebus kavos. Kitokia kava – skaniai karstelėjusi, su maloniu kadagio prieskoniu, užbalinta pienu ar grietinėle kartumas sušvelnėje (kaip ir pupelių kavoje).

Indelyje 50 g kavos. Naudojimas: į puodelį dėti 1 arbatinį šaukštelį kavos ir užpilti verdančiu vandeniu, palaukti kol pritrauks. Norint sodresnio skonio kavos, užsitaisyti į termosą ir gurkšnoti sau į sveikatą.

Jei nori užsakyti kitokios kavos atlik jos pirkimą:

  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 indelio
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad kava nukeliautų tiesiai dovanėlės gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųsti kiaulpienių kavą.
  • laukelyje “Užsakymo pastabos”  įrašyk datą, kada pageidauji gauti arba, kada mums išsiųsti kavą nurodytu adresu.
  • apmokėk
Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje.
Sveika kava gali būti išskirtinai supakuoti į dovanos dėžutę. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas iš tuo metu turimo asortimento), pakavimo popierius, atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti. 
Sudėtis: varnalėša 34%, cikorija 33%, kadagio uogos 33%.
Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Ramunė Budrikienė

Tipas

Skanios dovanos