View cart “Dekoracija lempukas “Lėktuvėlis”” pridėtas į Jūsų krepšelį.

Medaus skanėstų rinkinys (9 vnt )/ NETURIME

 24.50

Rinkinį sudaro 9 indeliai, kuriuose rasite medaus, žiedadulkių, bičių duonelės ir medaus skanėstų.

Grynasis kiekis: 270 g (9 indeliai po 30 g)

Neturime

Pasidalinti produktu

Medaus dovana – rinkinys sudarytas iš 7  medaus su skoniu indelių (iš tuo metu turimo asortimento) + 1 indelis su bičių duonele + 1 indelis su žiedadulkėmis.  Skonių įvairovė kiekvienai progai ar be progos.  Medus su liofilizuotomis uogomis ir vaisiais pasaldins ne tik Jūsų arbatą, bet ir gyvenimą.  Juk kartais dienai praskaidrinti reikia tiek nedaug – ko nors saldaus, ko nors mielo, ko nors šilto ir ko nors artimo. Šiltos saulės prisotintas ir saldus, mielų bičių ir artimų Lietuvos laukų medus  –  namų jaukumui, draugystės puoselėjimui ar dovanai, kuri pripildyta nuoširdaus rūpesčio vienas kitu. Dovanokite medų savo artimiesiems, draugams ar tiems, kuriems norite ištarti „ačiū“ – juk nėra didesnės dovanos, nei nuoširdus rūpestis vienas kitu!

Jei nori užsakyti medų skanėstų rinkinį, atlik jo pirkimą:

  • įsidėk į krepšelį;
  • suvesk duomenis
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakytas rinkinys išsiunčiams per 1-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Ignas Jackevičius

Tipas

Dovanų rinkiniai, Kalėdoms, Skanios dovanos