Medus “Trispalvė”

 5.90

Indelio matmenys: aukštis ~ 7,5 cm, skersmuo  ~ 6 cm, svoris – 200g.

Trispalvę sudaro trys skoniai:

Medus su šaltalankiais

Medus su pipirmėte

Medus su spanguolėmis

 

 

Pasidalinti produktu

Medaus produktas – ir draugui, ir svečiui pradžiuginti. Praturintas liofilizituotomis (džiovinimas šaltyje išsaugant visas maistines produkoto savybes) įvairiausių skonių uogomis bei vaisiais, medus tapo ne tik išskirtinai skanus, bet ir ypatingai vertingas savo maistinėmis savybėmis. Tokia dovana džiaugsis tiek jaunas, tiek senas. Tinka dovanoti vieną ar kartu su kitomis smulkiomis dovanėlėmis komplekte.

Jei nori užsakyti medaus produkta, atlik jo pirkimą:

  • nurodyk pageidaujamą medaus indelių kiekį (jei reikia daugiau nei 1 indelio);
  • įsidėk į krepšelį;
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakytas medus išsiunčiams per 1-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Medaus desertą sudaro trys skoniai:

Medus su šaltalankiais (geltona spalva) – džiugins jus savo nuostabiu skoniu ir aromatu, o nuolatinis medaus ir šaltalankių mišinio vartojimas padės jums išlaikyti gerą sveikatą ir jaunatvišką energiją. Šaltalankiuose galima rasti net 14 žmogui naudingų vitaminų, riebalų rūgščių, antioksidantų ir daugybę kitų naudingų medžiagų. Tai – jūsų naujasis jaunatvės eleksyras.

Medus su pipirmėte (žalia spalva) – gaivaus aromato ir dar gaivesnio skonio. Nors pipirmėčių skonis yra itin ryškus, gaminojai sukūrė tobulą derinį, todėl gaivinančios pipirmėtės puikiai persipina su subtiliu medaus skoniu. Be to, šis mišinys gerina apetitą ir virškinimą, jis padės ir pasiilsėti, nes pipirmėtės gerina miego kokybę.

Medus su spanguolėmis (raudona spalva). Spanguolės turi daugybę natūralių antioksidantų, o švelniai saldus ir gaivus jų skonis, sumaišytas su medumi, tikrai palepins kiekvieno gomurį. Nesvarbu, dirbate fizinį ar protinį darbą, šis medaus mišinys suteiks jums jėgų ir padės valdyti stresą. Medus su spanguolėmis yra skaniausias būdas būti sveikam, žvaliam ir energingam

Indelio matmenys: aukštis ~ 7,5 cm, skersmuo  ~ 6 cm, svoris – 200g.

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Ignas Jackevičius

Tipas

Skanios dovanos