PIENINIS ŠOKOLADAS SU ŽEMĖS RIEŠUTŲ SVIESTU/PEANUT BUTTER

 7.69

Pats velnias gamina šį žemės riešutų sviesto šokoladą. Velnio ragais maišoma  masė tampa tokia nuodėmingai skani, kad net bandyta šio šokolado gaminimo receptą  įtraukti į didžiausių  pasaulio nuodėmių sąrašą. Nekaltos mergelės keturias dienas suka ir plaka žemės riešutų sviestą, o penktąją dieną jos Pragarybė – pats Liuciferis – papurenęs savo kailį, imasi smulkinimo ir temperavimo proceso. Dieviškosios nekaltų mergelių ašaros susimaišo su bieso liepsna ir iš nuodėmingo prasidėjimo gimsta ši velnioniška šokolado plytelė. 

Svoris (neto):  57g. Ekologiškas, sertifikuotas. Galiojimas 24 mėn

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

PIENINIS ŠOKOLADAS SU ŽEMĖS RIEŠUTŲ SVIESTU – išskirtinės dovanėlės idėja, palepinti gomurį velnioniškai skaniu šokoladu.

EQUATOR šokolado kolekcija – išskirtinių ir prabangių skonių – nepaprasta: visi ingredientai naudojami šiame rinkinyje atkeliauja iš vienos ekosistemos. Turbūt dėl specifinių vandens mineralų ir dirvožemio savybių augalai, kurie gali augti kartu, skoniškai dera kartu. Šokoladai, pagaminti iš ingredientų, kurie auga ties žemės rutulio pusiauju, išskirtiniai savo intesyviais ir tropiniais skoniais.

Jei nori užsakyti šokoladą, atlik jo pirkimą:

  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 šokolado pakuotės
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad prabangus šokoladas nukeliautų tiesiai gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųsti dovanėlę
  • apmokėk
Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje.

PIENINIS ŠOKOLADAS ŽEMĖS RIEŠUTŲ SVIESTU turi savo firminę dėžutę.  Jei (prieš dedant į krepšelį) varnele pažymėsi sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami kartu už: € 1,50“, šokoladą perrišime aksomine juostele ir pridėsime laišką-sveikinimą (individualiai kuriamas dovanos gavėjui, nebereikia atviruko). Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Šokolado dėžutės matemys: ilgis, plotis – 15×12 cm

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

PIENINIS ŠOKOLADAS ŽEMĖS RIEŠUTŲ SVIESTU ingredientai: kakavos sviestas, cukrus, kakava (aukščiausios rūšies eko kakava), pieno milteliai, žemės riešutai, jūros druska. Gali būti, saulėgražų pėdsakų. Kakavos min. 42%. 

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Domantas Užpalis

Tipas

Skanios dovanos