PIENINIS ŠOKOLADAS SU SEZAMU/TAHINI

 7.69

Dykumų ir oazių, sultonų ir kupranugarių keliais keliavo gandas apie ypatingo skonio lobį. Tas lobis buvo paslėptas oloje, į kurią patekti buvo galima tik ištarus teisingą slaptažodį. Ir vienintelis išdrįsęs įminti šią mįslę – pasakyti slaptažodį ir atidaryti olą – buvo neturtingas medkirtys Ali. Ši Rytų pasaka nebūtų pasaka, jei ne keturiasdešimt nuožmių plėšikų, kuriems ir priklausė šis ypatingas lobis. Bet ši istorija juk tik prasideda, nes Ali žino slaptažodį ir ką tik atidarė olos vartus… “Sezamai, atsiverk!”

Svoris (neto):  57g. Ekologiškas, sertifikuotas. Galiojimas 24 mėn.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

PIENINIS ŠOKOLADAS SU SEZAMU/TAHINI – išskirtinės dovanėlės idėja, palepinti gomurį pasakišku skoniu.

EQUATOR šokolado kolekcija – išskirtinių ir prabangių skonių – nepaprasta: visi ingredientai naudojami šiame rinkinyje atkeliauja iš vienos ekosistemos. Turbūt dėl specifinių vandens mineralų ir dirvožemio savybių augalai, kurie gali augti kartu, skoniškai dera kartu. Šokoladai, pagaminti iš ingredientų, kurie auga ties žemės rutulio pusiauju, išskirtiniai savo intesyviais ir tropiniais skoniais.

Jei nori užsakyti šokoladą, atlik jo pirkimą:

  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 šokolado pakuotės
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad prabangus šokoladas nukeliautų tiesiai gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųsti dovanėlę
  • apmokėk
Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje.

PIENINIS ŠOKOLADAS SU SEZAMU turi savo firminę dėžutę.  Jei (prieš dedant į krepšelį) varnele pažymėsi sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami kartu už: € 1,50“, šokoladą perrišime aksomine juostele ir pridėsime laišką-sveikinimą (individualiai kuriamas dovanos gavėjui, nebereikia atviruko). Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Šokolado dėžutės matemys: ilgis, plotis – 15×12 cm

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

PIENINIS ŠOKOLADAS SU SEZAMU ingredientai: kakavos sviestas, cukrus, kakava (aukščiausios rūšies eko kakava), pieno milteliai, sezamo sėklos, jūros druska. Gali būti saulėgražų pėdsakų. Kakavos min. 42%. 

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Domantas Užpalis

Tipas

Skanios dovanos