Atvirukas-vokelis “Kolibris”

 8.65

Atviruko-vokelio išmatavimai:  10,5 x 18 cm.

Pasidalinti produktu

Rankų darbo vokelis – atvirukas “Kolibris” tinka ne tik įvairaus nominalo kupiūroms, bet ir dovanų čekiams, bilietams ar kvietimams pakuoti. Tiks mėgstantiems minimalizmą ir vertinantiems kokybiškas medžiagas visame kame. Atviruko-vokelio išmatavimai:  10,5 x 18 cm.

Norint užsakyti atviruką, atlik jo pirkimą: įsidėk į krepšelį ir apmokėk. Užsakymą išsiųsime 1-2 dienų bėgyje, jei reikės užrašyti tekstą – 2-3 dienų bėgyje.
Jei turi žodžius/tekstą ir nori, kad mes jį atspausdintume, krepšelyje (adreso suvedimo žingsnyje) langelyje “Užsakymo pastabos”, įrašyk pageidaujamą tekstą ir jau po to atlik mokėjimą. Tekstas bus atspausdintas ant balto popieriaus lapo ir įdėtas į atviruką. Jei tekstą rašysi pats/pati, nieko žymėti, rašyti nereikia.
Jei nori, kad tekstas būtų įrašytas ranka, kaligrafiškai (1 žodis – €0,10) susisiek su mumis, rašyk  AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Priimami individualūs užsakymai rankų darbo atvirukų, kvietimų gamybai.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Silvija Platkevičienė

Tipas

Atvirukai