Rašiklis dovanų dėžutėje/NETURIME

 55.00 57.00

Dovaną sudaro: rašiklis dėžutėje perrištas kaspinu, migdolai šokolado apvalkale (sidabriniai), šokoladiniai rutuliukiai (perlamutriniai),  dekoracijos,  popieriaus drožlės, aksominė dovanos dėžutė su langeliu.

  • Baltas rašiklis
  • Juodas rašiklis
Išvalyti
SKU: N/A Kategorijos: ,
Pasidalinti produktu

Rašiklis – tai net tik patogus ir praktiškas atributas, tačiau ir įvaizdžio dalis. Garsių kompanijų parkeriai jungia aukštas gamybos technologijas ir nuo amžių vertinamus tauriuosius metalus – auksą, sidabrą, platiną. Šiandien populiarūs ir dailūs plunksnakočiai bei kiti rašikliai tampa puikia ir praktiška verslo dovana.

Paveikti mados ir naujų stiliaus krypčių, rašiklių kūrėjai stengiasi įtikti kiekvienam, net išrankiausiam skoniui.  Išvydę tušinuką, kainuojantį 60 ar gerokai daugiau eurų, ne kiekvienas suprantame tokios kainos dydį. Pirmoje vietoje iškyla kokybės kriterijus. Tvirtas korpusas, nepriekaištingai padengtos apdailos detalės sudaro nepaprastą įspūdį. Tokią rašymo priemonę ne tik malonu laikyti rankoje, tačiau rašymas kaip niekad suteikia didelį malonumą. Taip pat viena iš pagrindinių detalių, kuri nulemia kainą – tai apdaila. Naudojami nerūdijantis plienas, chromas, rodis, auksas, sidabras ar net platina. Tai taurieji metalai, kurių dėka rašymo priemonės nepraranda savo puikios išvaizdos net keletą metų. Iš nerūdijančio plieno, arba rodžio ir aukso lydinių pagamintos plunksnakočių plunksnos ne tik išliks dailios, tačiau teiks ilgą ir malonų rašymo pojūtį ne vienerius metus.

Padovanoję tokį tušinuką ar plunksnakotį savo artimam draugui, mokslus baigiančiam abiturientui, mokytojui, kolegai ar vadovui niekada neapsiriksite. Su išskirtine rašymo priemone bus malonu rašyti kasdien, o kartu ir džiugins keliami gražūs prisiminimai. Tai praktiška ir graži dovana.

Dovaną sudaro: rašiklis dėžutėje perrištas kaspinu, migdolai šokolado apvalkale (sidabriniai), šokoladiniai rutuliukiai (perlamutriniai),  dekoracijos,  popieriaus drožlės, aksominė dovanos dėžutė su langeliu. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei nori užsisakyti rašiklį dovanų dėžutėje, atlik jo pirkimą:
  • pasirink norimos spalvos rašiklį
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” nurodyk datą, kada reikia dovanos
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymą  išsiųsime 1-3 darbo dienų bėgyje, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo taip pat rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Tipas

Aksesuarai, Dovanų rinkiniai