SAUSAINIAI VALENTINUI (NEBETURIME)

€ 14.95

Dekoruotiems sausainiams užsakymų jau nebepriimame. Užpildytas grafikas iki vasario 22 d. 

Neturime

Pasidalinti produktu

Sausainiai Valentinui – dekoruotų sausainukų rinkinukas, su smagiu užrašu, tinkančiu tiek JAM, tiek JAI. Rankomis dekoruoti sausainiai Meilės dienai – puiki skanios dovanėlės idėja, kuri sukomplektuota, supakuota į dėžutę ir paruošta dovanojimui. Kaip gera dovanoti dovanas, kurios sukelia smagias emocijas, prajuokina ir tampa įsimintinos, o be to jas galima ir paskanauti.

Jei nori užsakyti šiuos sausainius Valentinui:

  • nurodyk kiekį, jei nori gauti daugiau nei 1 sausainukų rinkinį
  • įsidėk į krepšelį
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk skaičių to sausainių rinkinio, kurio pageidauji. Jei nebus nurodytas rinkinio numeris, sausainių Valentinui rinkinį parinksime savo nuožiūra.
  • apmokėk.

Vykdome tik apmokėtus užsakymus. Kai mokėjimas pasieks sąskaitą, Tavo užsakymą įtrauksime į darbų sąrašą ir numatytu laiku, iškepti, padekoruoti ir supakuoti sausainiai bus išsiųsti nurodytu adresu.

Sausainiai Valentinui bus supakuoti į dėžutę. Į pakuotę įeina:  popieriaus drožlės, pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Sausainių rinkinio svoris su dėžute:  ~300 g. Dėžutės matmenys ilgis/plotis/aukštis ~ 20/20/3,5 cm  Geriausia iki: (30 dienų nuo pagaminimo datos).

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Skanios dovanos kepamos/gaminamos/kuriamos ir pagal užsakymus. Jei turi idėjų, pageidavimų, norų – rašyk zana@lempampuk.com, pasitarsime ir mūsų konditeriai įgyvendins Jūsų idėją.

Valentininų sausainių sudedamosios dalys:  skystas medus, sviestas, rudasis cukrus, kvietiniai miltai, kiaušiniai, cinamonas, druska, migdolų/romo/vanilės aromatas. Glazūra: kiaušinių baltymas, cukraus pudra, citrinos rūgštis, maistiniai dažai.

Gamintojas: Ramunė Budrikienė, ind. v. pažymos nr. 177369

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Roma Alčauskytė

Tipas

Skanios dovanos