NEBETURIME / Kalėdinis sausainis BESMEGENIS

 8.50

Rekomendacija: Skanias dovanas siųskis per kurjerius, – didesnė tikimybė, kad skanėstai Tave pasieks sveiki.

Užsakymus Kalėdiniams sausainiams priimame iki gruodžio 14 d.

 

Neturime

Pasidalinti produktu

Sausainis besmegenis – skanios ir smagios Kalėdinės dovanėlės idėja.  Ši dovanėlė iškepta iš atskirų sausainukų, iš kurių smagu sudėlioti valgomą senį besmegenį. Atskirų dalių besmegenis patiks tiek mažiems, tiek dideliems jo valgytojams, nes, tai ne tik graži, bet ir labai skani dovanėlė (kiekvienais metais sulaukiame daug liaupsių dėl sausainukų skonio).

 Jei nori užsakyti sausainį “Besmegenis”, atlik jo pirkimą:
  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 sausainio
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad sausainis nukeliautų tiesiai  dovanėlės gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųsti skanų Kalėdinį sveikinimą.
  • laukelyje “Užsakymo pastabos”  įrašyk datą, kada pageidauji gauti arba, kada mums išsiųsti sausainį nurodytu adresu.
  • apmokėk
Užsakymas išsiunčiams per 1-3 darbo dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą   zana@lempampuk.com 

Sausainis  “Besmegenis” jau bus supakuotas kaip dovana į dėžutę.  Į pakuotę įeina:  pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Užsakymus Kalėdiniams sausainiams priimame iki gruodžio 14 d. 

Grynasis sausainio svoris (vnt):  +- 95 g. Sausainio (sudėlioto) aukštis/plotis ~ 26/7 cm  Geriausia iki: (30 dienų nuo pagaminimo datos).

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Sudedamosios dalys: Kvietiniai miltai (aukščiausios rūšies kvietiniai miltai), cukraus pudra (cukrus maistinės skaidulos), sviestas, cukrus, kiaušiniai, pasterizuoti kiaušinių baltymai, citrinos sultys, tešlos kildymo medžiaga – kepimo milteliai (dinatrio fosfatas E450, natrio dikorbonatas E500, bulvių krakmolas), kvapioji medžiaga – vanilinas, glaistas (cukraus pudra, citrinos sultys,  rugštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūgštis, kiaušinių baltymai, maistiniai dažai (oranžinis geltonis – E110, chinolino geltonis – E104,  karmoisinas – E122, raudonasis dažiklis – E129, tartrazinas – E102, raudonasis ponso dažiklis – E124 – gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį).

 

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Ramunė Budrikienė

Tipas

Skanios dovanos