ŠOKOLADAS TĖČIUI DEKORUOTAS 24 KARATŲ AUKSU

 16.50

Turime tik 20 vnt šių, rankų darbo, šokolado plytelių tėčio dienai.

Rankų darbo šokolado svoris ~100 g ,+-2g.  Dėžutės matmenys: ilgis/plotis/aukštis  – ~ 16/8/1,8 cm

Detalesnę produkto informaciją rasite žemiau aprašyme.

  • Laužytų plokščių formos
  • Laužytų trikampių formos
Išvalyti
Pasidalinti produktu

Šokoladas tėčio dienai – rankų darbo kūrinys, stebinantis savo juodu grožiu. Valrhona Juodo šokolado plytelė 72 proc. iš Pietų Amerikos regiono tiesiai iš egzotinės Venesuelos širdies. Tai sodriai švelnus rūšinis šokoladas atskleidžiantis subtiliai švelnias džiovintų vaisių, medžio, kaštonų natas, puikiai derančiais su šokolado širdyje slypinčia glotnia egzotinių vaisių karamele.  Juoda spalva siejama su galia, pabrėžia autoritetą, padeda išlaikyti savitvardą, discipliną, nepriklausomybę ir stiprią valią. Patikėk, visas tas savybes Tavo tėtis tikrai turi. Tai atspindėjome šokolado spalvoje ir formoje, bet kaip ir bet kuris šokoladas, Tavo tėtis – švelnus ir jaukus savo viduje su užslėptais netikėtumais. Auksas – tikras ir valgomas (konditerinis). Tau belieka tik nustebinti savo Tėtį šia išskirtine dovana. Jei dar nesugalvojai, ką dovanoti, pasidairyk dovanų idėjų mūsų el.parduotuvėje, skyriuje “Tėčio dienai”

Jei nori užsakyti juodą šokolada dekoruotą auksu, atlik jo pirkimą:

  • pasirink norimos šokolado formos ikonėlę
  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 vnt
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad šokoladas nukeliautų tiesiai dovanėlės gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųsti šokoladinį skanėstą (būtinai nurodyk ir siuntos gavėjo telefono numerį).
  • apmokėk

Užsakymą išsiųsime 1-2 dienų bėgyje. Jei šokolado reikia tėčio dienai, pastabose nurodyk datą, kada dovana turi pasiekti siuntos gavėją arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk AŽ į  Lempampuk FB

Šokoladas tėčio dienai jau supakuotas į skaidrią dėžutę. Į pakuotę įeina: skaidri dovanos dėžutė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Šokolado svoris~100 g ,+-2g.  Dėžutės matmenys ilgis/plotis/aukštis ~ 16/8/1,8 cm  Geriausia iki: 2022-06-30.

Juodas prancūziškas Valrhona  72 proc. šokoladas dekoruotas 24 karatų auksu su egzotinės karamelės įdaru (abu šokoladai vienodo skonio). Sudėtis : kakavos pupelės, kakavos sviestas, cukrus, emulsiklis sojų lecitinas, vanilė, karamelė( cukrus, gliukozės sirupas, kokosų tyrė, mangų tyrė, pasiflorų tyrė, kakavos sviestas, sviestas ) 100 g maistingumas : Energetinė 695 kcal; Riebalų 14, kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių: 32 g ;baltymų 10g, angliavandenių 39 g, kuriuose cukrų 33 g, natrio 0,05 g

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Skanios dovanos kepamos/gaminamos/kuriamos ir pagal užsakymus. Jei turi idėjų, pageidavimų, norų – rašyk zana@lempampuk.com, pasitarsime ir mūsų konditeriai įgyvendins Jūsų idėją.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Dovilė Valentienė

Tipas

Skanios dovanos, Tėčio dienai