ŠOKOLADUKAI “TURBO TĖTIS”/NEBETURIME

 12.50

Neturime

Pasidalinti produktu

Tėčio dienos proga – rankų darbo šokoladukai elementų pavidale, kad tėčiui nepritrūktų energijos ir dienos darbams, ir pasidūkimui su vaikais ar bet kokiai jo mėgstamai veiklai. Aukščiausios rūšies šokoladas savyje slepia tąsios karamelės su druska ir traškaus biskvito įdarą. Skonis – klasika, bet dėl to jis tik dar norimesnis, nes gerus dalykus norisi kartoti dar ir dar. Ant dėžutės šonų aukso blizgesio užrašas “TURBO TĖTIS” – nes jis būtent toks ir yra. Smagi ir skani dovana bus tikrai įvertinta, o dovanos su emocijomis išlieka prisiminimuose ilgam. Nustebink Jį.

Jei nori užsakyti šokoladukus “TURBO TĖTIS”, atlik jų pirkimą:

  • nurodyk kiekį, jei reikia daugiau nei 1 vnt pakuotės
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • jei nori, kad šokoladukai nukeliautų tiesiai dovanėlės gavėjui, laukelyje “Pristatymo informacija” įrašyk to asmens adresą, kam nori nusiųsti šokoladinį skanėstą
  • apmokėk

Tėčio dienos proga užsakytą siuntinį išsiųsime birželio 1-3 dienomis. Jei šokoladukų “TURBO TĖTIS” reikia anksčiau, rašyk AŽ FB Lempampuk 

Šokoladas tėčio dienai jau supakuotas į  dėžutę. Į pakuotę įeina: šilko popierius, dovanos dėžutė su užrašu, kaspinėlis (juo perrišama dovana), atvirukas tėčio dienai, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Vieno šokoladino elemento svoris~     g ,+-2g. Dėžutės matmenys ilgis/plotis/aukštis ~ 16/10/3,5 cm  Geriausia iki: 2021-06-30.

Šokoladinis “elementas” – juodas prancūziškas Valrhona guanaja 70 proc šokoladas. Sudėtis: kakavos pupelės, cukrus, kakavos sviestas, sojų lecitinas, vanilė, kava, jūros druskos čipsai, traškūs kvietiniai dribsniai ( kvietiniai miltai, cukrus, saulėgrąžų aliejus, pieno milteliai, cukrus, druska, miežių salyklo ekstraktas. ) Grietinėlė, gliukoze , sviestas, cukrus , kvietiniai miltai , kiaušiniai, jūros druskos kristalai . 100 g gaminio energetinė vertė: 2390kj/577 kcal . Riebalai 42, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 26 g , angliavandeniai 36g iš kurių cukrų 32, baltymai 8,3 g. Druska 0,05 g

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Skanios dovanos kepamos/gaminamos/kuriamos ir pagal užsakymus. Jei turi idėjų, pageidavimų, norų – rašyk zana@lempampuk.com, pasitarsime ir mūsų konditeriai įgyvendins Jūsų idėją.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Dovilė Valentienė

Tipas

Skanios dovanos