• Dovana įkurtuvių proga. Stovas Ergorizer.

Stovas Ergorizer

 41.99

Likęs raudonos spalvos stovas. Sulankstyto stovo matmenys: 29x29x1.8 cm, sveria tik 500 g.

Išrinkti gerą dovaną yra rimtas iššūkis ir nesvarbu kokia proga.

Stilingą ir praktišką stovą Ergorizer dovanok, kai nori nustebinti ar išskirtinai padėkoti – ši dovana nepalieka abejingų. Patikrinta praktiškai.

Neturime

Pasidalinti produktu

Vadovui dovana – išskirtinis rankų darbo stovas kompiuteriui Ergorizer. Ji skirtas pakelti nešiojamojo kompiuterio ekraną į akių lygį, kad išsaugotų sveiką nugarą. Taisyklinga sėdėsena reikalauja, kad kompiuterio ekranas būtų pakeltas iki akių lygio, taip užtikrinant taisyklingą dirbančiojo galvos ir nugaros laikyseną. Reguliuojamas stovo aukštis [4 padėtys] leidžia pasirinkti optimalią ekrano padėtį pagal savo ūgį, kėdės ir darbo stalo aukštį. Stovas pagamintas iš natūralios klijuotos lakštinės medienos, todėl yra stabilus, tvirtas ir lengvas — sveria tik 0.5 kg. Stovas tinka nešiojamiems kompiuteriams, kurių ekranas yra ne didesnis kaip 15.6″. Jis itin paprastai susilanksto ir telpa į nešiojamojo kompiuterio krepšį — sulankstytas: 29x29x1.8 cm.

Stovas Ergorizer – puiki dovanos idėja vadovui ar įmonės verslo partneriams, draugui/draugei, kuris dirba (freelancer) ar praleidžia daug laiko prie savo kompiuterio (blogeris ir pan.)

Šiuo metu turimos stovo spalvos: raudonas

Jei nori užsakyti stovą, atlik jo pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5.00″, jei nori užsakyti stovą dovanos pakuotėje. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” nurodyk datą, kada reikia dovanos;
  • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 dienas, nuo mokėjimo gavimo. Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Vadovui dovana gali būti išskirtinai supakuota. Dovanos supakavimo kaina + €5 papildomai.  Į pakuotę įeina:  individualiai kuriamas laiškas-sveikinimas dovanos gavėjui, pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dekoravimo pasaluga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Fotografija:  Akvilina Morkūnaitė

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Stovas Ergorizer  gali tapti puikia dovana verslo partneriams.

Komentarai

komentarai

Tipas

Interjeras

Kūrėjas

Edvinas Zelvaras

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Stovas Ergorizer”