VALENTINO MINI RINKINUKAS

€ 7.95

Užsakytus Valentino mini rinkinukus gausite tik vasario 11-12 dienomis, kad, į rinkinuką įeinantis, zefyras būtų kuo šviežesnis ir išlaikytų visas savo skonines savybes. Rankų darbo zefyrų galiojimo laikas – 10 dienų.

Arbatos rūšys pasirinkimui:

  • juodoji arbata “Rožių dvaras”
  • žalioji arbata “Prisirpusios braškės” 
  • raudonoji arbata “Milžinių gėrimas” 

Išsamesnę info rasite žemiau aprašyme.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Valentino rinkinukas sudarytas iš: sietelio arbatai, rankų darbo, mėtų skonio zefyro (širdelės formos) ir mini arbatos (žalios, juodos ar raudonos – pasirinktinai). Gardi arbata ir burnoje tirpstantis, dieviško purumo desertas – gundančiai puikus derinys Meilės dienai. Tegul Tavo mylimo žmogaus kiekvienas rytas būna toks gaivus, kaip arbata ir lengvas bei purus, kaip zefyras.
Valentino mini rinkinukas supakuoti į dėžutę. Į pakuotę įeina:  popieriaus drožlės arba šilko popierius, dovanos dėžutė, pakavimo kaspinėlis (juo perrišama dovana), dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Rinkinuko dėžutės matmenys: ilgis/plotis/aukštis  – 15 cm x 10 cm x 3,5 cm.

Individualus užrašas ant arbatos buteliuko etiketės kuriamas jei  užsakoma ne mažiau nei 10 vnt Valentino rinkinukų.  Bendrinis užrašas ant arbatos buteliuko etiketės Valentino rinkinuke yra:  1. “Myliu” 

Jei nori užsakyti šį Valentino dienos mini rinkinuką, atlik jo pirkimą:
  • nurodyk pageidaujamą rinkinukų kiekį (jei reikia daugiau nei vieno);
  • įsidėk į krepšelį;
  • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” įrašyk:
  •             1) kokios rūšies arbatos pageidauji (juodos, žalios ar raudonos). Jei nebus nurodyta arbatos rūšis, arbatą į rinkinuką pakuosime savo nuožiūra.
  •             2) yra nufotografuoti 2 rinkinuko supakavimo variantai. Nurodyk skaičių (1 ar 2), kaip supakuoto  rinkinuko pageidauji.

Užsakytą rinkinuką gausite vasario 11-12 dienomis, kad dovanos gavėją rinkinukas pasiektų su kuo šviežesniu, rankų darbo, zefyru.  Jei kyla dar kokių klausimų ar naiškumų,  rašyk asmeninę žinutę FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Mėtiniai zefyrai – pastelinės mėtinės spalvos, natūralių mėtų, purūs su juodojo šokolado drožlėmis.SUDEDAMOSIOS DALYS: obuoliai, mėtų ekstraktas, citrinų sultys, cukrus, kiaušinių baltymas, standiklis agaras, maistiniai dažai. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Galiojimo laikas – 10 dienų nuo pagaminimo datos.

Arbatų pasirinkimas ir jų sudėtis:

Juodoji arbata “Rožių dvaras”: juodoji arbata, kvapiosios medžiagos, rožių žiedlapiai, razinos, abrikosų, mango gabaliukai, rugiagėlių žiedlapiai, rožių žiedlapiai. Geriausia iki: (18 mėnesių nuo pagaminimo datos).

Žalioji arbata “Prisirpusios braškės”:  žalioji Senčia ir baltoji Pai Mu Tan arbata, bambukų pumpurai, ananasų, mangų gabaliukai (vaisių dalys, cukrus), braškių gabaliukai, rožių žiedlapiai, natūralios kvapiosios medžiagos. Geriausia iki: (18 mėnesių nuo pagaminimo datos).

Raudonoji arbata “Milžinių gėrimas”: raudonoji arbata, bananų dribsniai, ananasų, obuolių gabaliukai, vitaminas C, lapačio žievė, citrinžolė, medetkų ir dedešvų žiedlapiai, natūralios kvapiosios medžiagos. Geriausia iki: (18 mėnesių nuo pagaminimo datos).

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai skanių dovanėlių šventės svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234

Komentarai

komentarai

Tipas

Skanios dovanos

Kūrėjas

Žana Rastonytė, Viktorija Gikienė