Dėklai vizitinėms kortelėms

 23.90

Gamtoje įsipynę solidūs prabangos tonai – viskas, ko reikia tikram verslo guru.

Originali, rankų darbo verslo dovana vadovui tikrai neliks nepastebėta.

Medžio raštas ar tekstūra gali šiek tiek skirtis nuo tos, kurią matote nuotraukoje, nes kūrinių iš medžio raštas ir spalva – unikalūs ir nesikartoja.

Neturime

Pasidalinti produktu

Verslo dovana vadovui – rankų darbo, medinis vizitinių kortelių dėklas.

Medžio raštas ar tekstūra gali šiek tiek skirtis nuo tos, kurią matote nuotraukoje, nes kūrinių iš medžio raštas ir spalva – unikalūs ir nesikartoja.
Jei nori detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje.
 Verslo dovana vadovui gali būti išskirtinai supakuota. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė ar maišelis, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Reikalingas didelis kiekis dovanėlių įmonės darbuotojams? Ieškai dovanėlių vestuvių svečiams? Reikia kažko išskirtinio, kuo galėtumei nustebinti? Susisiek su mumis ir pateiksime specialų pasiūlymą būtent Tau. Kreipkis, rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

 

Komentarai

komentarai

Tipas

Aksesuarai

Kūrėjas

Gintaras Paberžis

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Dėklai vizitinėms kortelėms”