Dekoracija lempukas “Auksinių minčių gabalėlis”

 40.00

Lempukai pristatomi TIK per  kurjerius.

SVARBU! Pristatymo metu įskilę, sudaužyti lempukai nemokamai (mokamos siuntinio grąžinimo išlaidos paštu ~€1) tvarkomi tik tuo atveju, jei buvo užsakyti su dovanos pakuote. Be dovanos pakuotės užsakyti ir transportavimo metu įskilę, sudužę lempukai netenka garantinio aptarnavimo statuso ir jų tvarkymas kainuoja €3 papildomai + siuntimo išlaidos.

Turimi 4 graviruotų užrašų variantai, kuriuos galime iškarto klijuoti po lempuku:

 • “Auksinių minčių gabalėlis šefui”,
 • “Auksinių minčių gabalėlis vadovui”,
 • “Auksinių minčių gabalėlis vadovei”
 • “Boso auksinių idėjų gabalėlis”
 • “Auksinių minčių gabalėlis”

 

“Svajok, lėk, siek, tikėk, užsibrėžk, daryk, nusivilk, užsigauk, parkrisk, supyk, pailsėk, atsikelk, nusišypsok ir vėl svajok…”

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Verslo dovanos idėja – lempukas, gali būti užsakytas su pageidaujamu užrašu, kitokios spalvos kaspinėliu. Norint užsakyti lempuką su asmeniniu užrašu ( vardu ir šventės data ir pan.), užsakymą reikia atlikti mažiausiai 10 darbo dienų iki reikiamos datos. Lempuką, su turimais užrašais “Auksinių minčių gabalėlis šefui”, “Auksinių minčių gabalėlis vadovui”, “Auksinių minčių gabalėlis vadovei”,“Boso auksinių idėjų gabalėlis”arba tik “Auksinių minčių gabalėlis”, pagaminsime per 2-3 dienas.

Jei nori užsakyti lempuką, atlik jo pirkimą:
 • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5.00″, jei nori užsakyti lempuką su dovanos pakuote. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
 • įsidėk į krepšelį
 • krepšelyje, duomenų suvedimo žingsnyje, lange “Užsakymo pastabos” surašyk:
 •                  norimą užrašą po lempuku (jei pageidaujate asmeninio užrašo ir yra pakankamai laiko Jūsų užrašui pagaminti)
 •                 nurodyk datą, kada reikia dovanos
 • Apmokėk (vykdome TIK apmokėtus užsakymus)

Užsakymas išsiunčiamas per 2-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Individualus užsakymas atliekamas per 10 darbo dienų. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Verslo dovanos gali būti išskirtinai supakuotos.  Dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Daugiau lempukų, kaip dekoracijų idėjų gali peržiūrėti skyriuje “Lempukai”

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Žana Rastonytė

Tipas

Lempukai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Dekoracija lempukas “Auksinių minčių gabalėlis””