Žaidimas porai ”Mudu”

 45.90

Žaidimą sudaro:

  • Medinė žaidimo dėžutė (14×7,5cm);
  • 22 medinės širdelės su simboliais+maišelis jų laikymui;
  • Popierinis ritinėlis (1vnt. taisyklės, 1vnt. klausimai simboliams lietuvių arba anglų kalbomis

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Žaidimas porai ”Mudu” – sukurtas santykių auginimui ir vienas kito geresniam pažinimui.  Žaidime naudojama 22-jų klausimų-atsakymų metodika. Kiekvienas žaidime esantis simbolis turi jam priklausantį klausimą, kurį užduodate savo antrai pusei. Svarbiausia šiame žaidime – neskubėti,  leisti sau ir savo partneriui pilnai apmąstyti ir suvokti tai, ką iškelia žaidime esantys klausimai. Išgirsti kitą kartais būna labai sunku, o buitis ir rutina sugeba ištrinti spalvas santykiuose.  Šis žaidimas padės išgirsti ir suvokti ne tik partnerio poreikus, bei leis geriau pažinti ir save.

Žaidimas skirtas poroms, norinčioms nerti į vienas kito pažinimą. Tai įrankis, galintis padėti santykiams augti, bei atrasti naujų spalvų, tuos pačius santykius puoselėjant. Laikas praleistas kartu padės: sustiprinti tarpusavio ryšį, surasti atsakymus tam tikroms, gyvenime vykstančioms situacijoms, atsisukti į savo paties vidų, suvokti kito jausmus, sužinoti tai, ko dar nežinai ir, galbūt, pamatyti viską, iš naujos perspektyvos. Gyvenimas nuolat kinta, tad šis žaidimas yra unikalus tuo, jog žaidžiant jį, niekada nežinote, kokį klausimą gausite, o ilgesnėje laiko perspektyvoje pamatysite jog atsakymai gali būti pasikeitę lyginant su tuo, kai žaidėte šį žaidimą pirmą kartą. Tai leidžia užsiimti gilesne savistaba ir kurti daug gražesnius santykius.

Norint užsakyti žaidimą, atlik jo pirkimą:
  • įsidėk į krepšelį
  • suvesk duomenis
  • apmokėk.

Užsakymą išsiunčiame 1-2 dienų bėgyje, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

Priimami individualūs užsakymai rankų darbo dovanų gamybai.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Ieva Šileikaitė

Tipas

Valentino dienai