Dekoruoti stalo įrankiai: Bosei

€ 11.90

Dovanos pakavimas:

Category: .
Pasidalinti produktu
Dovana bosei  – dekoruotas šaukštelis, kurį gali užsakyti  su pageidaujamu užrašu (vardu) ir pageidaujamais paveikslėliais. Asmeninės, indivualiai kuriamos dovanos – pačios vertingiausios.
Jei nori užsakyti  dekoruotą stalo įrankį, atlik jo pirkimą:
  • prieš dedant į krepšelį varnele pažymėk sakinį “visi Jūsų užsakyti vienetai prabangiai supakuojami už: € 5.00″, jei nori užsakyti šaukštelį su dovanos pakuote. Jei dovanos pakuotės nepageidauji, gali užsakyti ir be jos.
  • nurodyk kiekį, jei nori užsakyti daugiau nei 1 stalo įrankį
  • įsidėk į krepšelį
  • užpildyk pirkimo formą
  • laukelyje “Užsakymo pastabos” parašyk, kokių spalvų, kokio užrašo ir kokių paveikslėlių pageidauji
  • apmokėk.

Individualus užsakymas atliekamas per 3-4 dienas, nuo mokėjimo gavimo, jei neturime susidariusios užsakymų eilės. Dėl užsakymo eilės teiraukis arba dėl detalesnio savo užsakymo aptarimo rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje arba į el.paštą  zana@lempampuk.com 

 Dovana bosei (šaukštelis) gali būti išskirtinai supakuota. Supakavimo kaina +€5  papildomai.  Į pakuotę įeina:  papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžutė ar maišelis, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Kristina Janulienė

Tipas

Stalo įrankiai