Vėrinys “Power” /PARDUOTA

€ 55.90

Vėrinio sudėtis: šungito akmuo, keramika, Swarovski perlai ir kristalai.

Neturime

Pasidalinti produktu

Dovana jai – prabangus rankų darbo vėrinys, suvertas iš Swarovski perlų, kristalų, keramikos ir … dar nuostabesnio šungito akmens karoliukų.

“Šungitas – skalūno akmuo, randamas tik Rusijoje, netoli šiaurės Šungo, Karelijoje. Iš čia ir kilęs paslaptingojo juodojo akmens pavadinimas. Pirmą kartą jį išvydus, pasirodė labai panašus į anglį ar grafitą. Šungitas – gamtos mineralas, pasak mokslininkų, turintis ypatingu būdu sudarytą kristalų gardelę, kurios pagrindą sudaro molekulinė anglis.
Nežinia iš kur atsiradęs mineralas yra labai vertingas, vadinamas sveikatos akmeniu. Jam nėra lygių dėl jo gydomųjų savybių. Šungitas gydo, gelbėja, valo, saugo atstato ir net augina. Kas įdomiausia, viską, kas kenksminga, jis sugeria ir pašalina, o kas naudinga – koncentruoja ir atstato. ”
Daugiau apie šį nuostabų akmenį skaityk čia:http://www.naujasisgelupis.lt/?p=6057

Dovaną jai galime išskirtinai supakuoti. Dovanos supakavimo kaina + €5  papildomai.  Į pakuotę įeina: elegantiškas laiškas (sveikinimas), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo aksesuarai, atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dėžutė ir pakavimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Priimami individualūs užsakymai.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Sandra Danusevičienė

Tipas

Papuošalai