Dovana skardinėje

€ 12.00

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu
Dovana skardinėje – puiki dovanos idėja, turinti ne vieną dovanojimo variantą. Į ją galima “pakuoti” pinigus  jauniesiems, arbatą/kavą  kolegoms, draugams, saldainius/skanėstus Kalėdoms ir t.t., ir pan. fatazijai ribų nėra.
Užspaudžiama skardinė, vienu paspaudimu sandariai uždaroma (dugnelis) ir vėl gali būti atidaroma TIK „žiedo“ pagalba. Pridėsime plastikinį baltą dangtelį, kurio pagalba, “žiedu” atidarytą skardinę, visada bus galima laikyti uždarą ir naudoti pagal įvairias paskirtis. Netinka skysčiams, kreminėms tekstūroms laikyti.

Diametras – 73 mm
Aukštis – 105 mm
Tūris – 400 ml

Jei nori užsakyti skardinę, atlik jos pirkimą: įsidėk į krepšelį, užsakymo formoje parašyk, kokio užrašo pageidauji ant dėžutės, ir apmokėk. Skardinės etiketės raštą bei spalvas parinksime ir sukursime savo nuožiūra. Asmeninę skardinę kuriame mes, skardinės turiniu (užpildymu) rūpiniesi Tu.
Jei nori detalesnio užsakymo įvykdymo ar turi papildomų klausimų,  rašyk į AŽ FB Lempampuk sienoje:
Užsakymas atliekamas per 1-3 dienas, nuo mokėjimo gavimo.

Dovana skardinėje dar gali būti papildomai supakuota į cilindro formos dėžutę. Dovanos supakavimo kaina +€5  papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, padėsim Tavo paieškose. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Tipas

Indai, Pakuotės