Lėlytė zuikytė

€ 25.00

Neturime

Pasidalinti produktu

Nerta lėlytė zuikytė – puiki ir jauki dovana vaikučiui. Ji švelni, ją galima prisiglausti ir liesti, o svarbiausia saugi, nes neturi smulkių detalių. Nerta lėlytė pagaminta iš 100 procentų medvilnės siūlų, kurie specialiai pritaikyti kūdikiams. Skirtingi raštai ir paviršiai lavina kūdikio motorinius gebėjimus. Su šiais žaislais kūdikis drąsiai gali žaisti, ragauti ir kitaip juos tyrinėti.

Nerta lėlytė zuikytė, gali būti supakuota kaip dovana mažyliui. Supakavimo kaina +€5 papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Žaislo priežiūros info: skalbti rankomis, iki 60°C, švelniai, putų vonioje, po to rankomis nusausinti ir padėti išdžiūti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Simona Šlevienė

Tipas

Nerti žaislai