Nertas rožinis barškutis

€ 16.00

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Nerti žaislai – puiki ir jauki dovana vaikučiui. Jie švelnūs, juos galima prisiglausti ir liesti. Nerti žaisliukai pagaminti iš 100 procentų medvilnės siūlų, kurie specialiai pritaikyti kūdikiams. Žaisliukuose įnerti natūralaus medžio lankeliai. Skirtingi raštai ir paviršiai lavina kūdikio motorinius gebėjimus. Su šiais žaislais kūdikis drąsiai gali žaisti, ragauti ir kitaip juos tyrinėti.

Nertas žaislas, gali būti supakuotas kaip dovana mažyliui. Supakavimo kaina +€5 papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Žaislo priežiūros info: skalbti rankomis, iki 60°C, švelniai, putų vonioje, po to rankomis nusausinti ir padėti išdžiūti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

Komentarai

komentarai

Kūrėjas

Simona Šlevienė

Tipas

Nerti žaislai