Siūtas meškis

€ 11.99

Nuramins, paguos, ašaras sugers, letena pakasys besikalantį dangtuką, skries į kitą kambario kraštą, kad tik ožius kuo toliau nuo vaikelio patrauktų.

Dovanos pakavimas:

Pasidalinti produktu

Siuti zaislai iš patvarių ir ekologiškų medžiagų yra saugūs patiems mažiausiems vaikams. Šis rankų darbo, iš lino siūtas meškis – 26 cm ūgio, o iš lino siūtas kiškis – 39 cm (su nuleistomis ausimis 26 cm).. Letenėlės kilnojasi aukštyn-žemyn, nes pritvirtintos saga.

Siuti zaisli, gali būti supakuoti kaip dovana. Supakavimo kaina +€5 papildomai. Į pakuotę įeina:  laiškas-sveikinimas individualiai kuriamas dovanos gavėjui (nebereikia atviruko), papildomas siurprizas (saldumynas ar mini dovanėlė), pakavimo popierius (šilko popierius), atlasinis kaspinas (juo perrišama dovana), dovanos dėžė, dovanos dekoravimo paslauga. Taip supakuotą dovaną belieka tik įteikti.

Žaislo priežiūros info: skalbti rankomis, iki 60°C, švelniai, putų vonioje, po to rankomis nusausinti ir padėti išdžiūti.

Jei neradai tinkančios dovanos iš esamų darbų – kreipkis, turim daug idėjų ir galime Tau padėti. Rašyk į el.paštą  zana@lempampuk.com arba skambink +370 63021234.

 

Komentarai

komentarai

Tipas

Žaislai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Be the first to review “Siūtas meškis”