Sandra Savickienė. Sutažo papuošalai.

Manau, metas Tau pasakyti Laba diena. Esu Sandra Savickienė. Pomėgį rankdarbiams, ypač mezgimui, paveldėjau iš savo auksarankės močiutės. 

Mano gyvenimo filosofija paremta teiginiu, kad  kiekvienas darbas turi būti atliktas iki galo, tobulai ir nepriekaištingai, ypač jeigu pateikiamas kitam žmogui. Iš to plaukia ir mano kūrybos ištakos –  natūralaus moteriško poreikio puoštis netenkino esanti pasiūla. Labiausiai įtraukė unikali sutažo technika  ir pradėjau kurti…

Šiandien, šio relaksacijos metodo, nukeliančio mane į spalvų pasaulį nedrįsta trukdyti net vaikai. Ilgus gyvenimo metus maniau, kad man netinka esamas horoskopo ženklas ir būdama absoliuti tiksliukė, matematikė, aktyvaus gyvenimo būdo atstovė niekada neįsivaizdavau, jog kursiu. Matyt, subrendau…Dabar esu sutažo papuošalų moterims kūrėja. Su klientėmis derinu visas būsimų papuošalų smulkmenas, spalvų paletes, kartais kūrybiniame procese nustebinu  pati save. Aišku, man malonu matyti džiaugsmingas, priblokštas ir nustebintas reakcijas, bet labiausiai vertinu pagyrimus susijusius su darbų kokybe. Sutažo technika reikalauja didelio kruopštumo.

Komentarai

komentarai